Cadillacs And Dinosaurs


Cadillacs And Dinosaurs

DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Final Fight
Final Fight
Final Fight 2
Final Fight 2
Final Fight 3
Final Fight 3
Final Fight Street Smart ( Japan Hack )
Final Fight Street Smart
( Japan Hack )
Cadillacs And Dinosaurs
Cadillacs And Dinosaurs
King Of Dragons
King Of Dragons
Robocop
Robocop
Robocop 2
Robocop 2
Robocop 3
Robocop 3

DİĞER OYUNLAR


Cadillacs And Dinosaurs Oyunu Nasıl Oynanır ?

Cadillacs And Dinosaurs oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Cadillacs And Dinosaurs oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Cadillacs And Dinosaurs oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Cadillacs And Dinosaurs oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Cadillacs And Dinosaurs oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Cadillacs And Dinosaurs oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Cadillacs And Dinosaurs oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Cadillacs And Dinosaurs oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Cadillacs And Dinosaurs oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Cadillacs And Dinosaurs oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Cadillacs And Dinosaurs oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.