Final Fight Street Smart ( Japan Hack )

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️


Final Fight Street Smart ( Japan Hack )

DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Final Fight
Final Fight
Final Fight 2
Final Fight 2
Final Fight 3
Final Fight 3
Final Fight Street Smart ( Japan Hack )
Final Fight Street Smart
( Japan Hack )
Cadillacs And Dinosaurs
Cadillacs And Dinosaurs
King Of Dragons
King Of Dragons
Robocop
Robocop
Robocop 2
Robocop 2
Robocop 3
Robocop 3

DİĞER OYUNLAR


Final Fight Street Smart ( Japan Hack ) Oyunu Nasıl Oynanır ?

Final Fight Street Smart ( Japan Hack ) oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Final Fight Street Smart ( Japan Hack ) oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Final Fight Street Smart ( Japan Hack ) oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Final Fight Street Smart ( Japan Hack ) oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Final Fight Street Smart ( Japan Hack ) oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Final Fight Street Smart ( Japan Hack ) oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Final Fight Street Smart ( Japan Hack ) oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Final Fight Street Smart ( Japan Hack ) oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Final Fight Street Smart ( Japan Hack ) oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Final Fight Street Smart ( Japan Hack ) oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Final Fight Street Smart ( Japan Hack ) oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.