King Of Dragons

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️


King Of Dragons

DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Final Fight
Final Fight
Final Fight 2
Final Fight 2
Final Fight 3
Final Fight 3
Final Fight Street Smart ( Japan Hack )
Final Fight Street Smart
( Japan Hack )
Cadillacs And Dinosaurs
Cadillacs And Dinosaurs
King Of Dragons
King Of Dragons
Robocop
Robocop
Robocop 2
Robocop 2
Robocop 3
Robocop 3

DİĞER OYUNLAR


King Of Dragons Oyunu Nasıl Oynanır ?

King Of Dragons oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. King Of Dragons oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında King Of Dragons oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise King Of Dragons oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra King Of Dragons oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

King Of Dragons oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, King Of Dragons oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. King Of Dragons oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. King Of Dragons oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, King Of Dragons oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe King Of Dragons oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.