Robocop


Robocop

DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Final Fight
Final Fight
Final Fight 2
Final Fight 2
Final Fight 3
Final Fight 3
Final Fight Street Smart ( Japan Hack )
Final Fight Street Smart
( Japan Hack )
Cadillacs And Dinosaurs
Cadillacs And Dinosaurs
King Of Dragons
King Of Dragons
Robocop
Robocop
Robocop 2
Robocop 2
Robocop 3
Robocop 3

DİĞER OYUNLAR


Robocop Oyunu Nasıl Oynanır ?

Robocop oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Robocop oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Robocop oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Robocop oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Robocop oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Robocop oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Robocop oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Robocop oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Robocop oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Robocop oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Robocop oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.