Robocop 2

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️


Robocop 2

DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Final Fight
Final Fight
Final Fight 2
Final Fight 2
Final Fight 3
Final Fight 3
Final Fight Street Smart ( Japan Hack )
Final Fight Street Smart
( Japan Hack )
Cadillacs And Dinosaurs
Cadillacs And Dinosaurs
King Of Dragons
King Of Dragons
Robocop
Robocop
Robocop 2
Robocop 2
Robocop 3
Robocop 3

DİĞER OYUNLAR


Robocop 2 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Robocop 2 oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Robocop 2 oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Robocop 2 oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Robocop 2 oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Robocop 2 oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Robocop 2 oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Robocop 2 oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Robocop 2 oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Robocop 2 oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Robocop 2 oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Robocop 2 oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.