Aladdin

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Aladdin

DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Dynasty Wars
Dynasty Wars
Dynasty Wars 2
Dynasty Wars 2
Knights Of The Round
Knights Of The Round
The Punisher
The Punisher
Contra
Contra
Captain America
Captain America
Flintstones 1
Flintstones 1
( Çakmaktaşlar 1 )
Flintstones 2
Flintstones 2
( Çakmaktaşlar 2 )
Aladdin
Aladdin

DİĞER OYUNLAR

Aladdin Oyunu Nasıl Oynanır ?

Aladdin oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Aladdin oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Aladdin oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Aladdin oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Aladdin oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Aladdin oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Aladdin oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Aladdin oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Aladdin oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Aladdin oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Aladdin oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.