Dynasty Wars
[ Tenchi Wo Kurau ]

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Dynasty Wars

DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Dynasty Wars
Dynasty Wars
Dynasty Wars 2
Dynasty Wars 2
Knights Of The Round
Knights Of The Round
The Punisher
The Punisher
Contra
Contra
Captain America
Captain America
Flintstones 1
Flintstones 1
( Çakmaktaşlar 1 )
Flintstones 2
Flintstones 2
( Çakmaktaşlar 2 )
Aladdin
Aladdin

DİĞER OYUNLAR

Dynasty Wars Oyunu Nasıl Oynanır ?

Dynasty Wars oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Dynasty Wars oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Dynasty Wars oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Dynasty Wars oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Dynasty Wars oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Dynasty Wars oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Dynasty Wars oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Dynasty Wars oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Dynasty Wars oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Dynasty Wars oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Dynasty Wars oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.