Flintstones 2
( Çakmaktaşlar 2 - Taş Devri 2 )
The Surprise at Dinosaur Peak

🕹️ NES Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Dynasty Wars
Dynasty Wars
Dynasty Wars 2
Dynasty Wars 2
Knights Of The Round
Knights Of The Round
The Punisher
The Punisher
Contra
Contra
Captain America
Captain America
Flintstones 1
Flintstones 1
( Çakmaktaşlar 1 )
Flintstones 2
Flintstones 2
( Çakmaktaşlar 2 )
Aladdin
Aladdin

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Flintstones 2 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Flintstones 2 oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Flintstones 2 oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Flintstones 2 oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Flintstones 2 oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Flintstones 2 oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Flintstones 2 oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Flintstones 2 oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Flintstones 2 oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Flintstones 2 oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Flintstones 2 oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Flintstones 2 oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Flintstones 2