Knights Of The Round

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Dynasty Wars
Dynasty Wars
Dynasty Wars 2
Dynasty Wars 2
Knights Of The Round
Knights Of The Round
The Punisher
The Punisher
Contra
Contra
Captain America
Captain America
Flintstones 1
Flintstones 1
( Çakmaktaşlar 1 )
Flintstones 2
Flintstones 2
( Çakmaktaşlar 2 )
Aladdin
Aladdin

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Knights Of The Round Oyunu Nasıl Oynanır ?

Knights Of The Round oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Knights Of The Round oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Knights Of The Round oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Knights Of The Round oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Knights Of The Round oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Knights Of The Round oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Knights Of The Round oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Knights Of The Round oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Knights Of The Round oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Knights Of The Round oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Knights Of The Round oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Knights Of The Round