Art Of Fighting

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Art Of Fighting

DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Art Of Fighting
Art Of Fighting
Art Of Fighting 2
Art Of Fighting 2
Art Of Fighting 3
Art Of Fighting 3
Captain Commando
Captain Commando
Snow Bros - Nick & Tom
Snow Bros
Nick & Tom
Metal Slug
Metal Slug
Metal Slug 2
Metal Slug 2
Metal Slug 3
Metal Slug 3
Metal Slug 4
Metal Slug 4

DİĞER OYUNLAR

Art Of Fighting Oyunu Nasıl Oynanır ?

Art Of Fighting oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Art Of Fighting oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Art Of Fighting oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Art Of Fighting oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Art Of Fighting oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Art Of Fighting oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Art Of Fighting oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Art Of Fighting oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Art Of Fighting oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Art Of Fighting oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Art Of Fighting oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.