Art Of Fighting 3

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Art Of Fighting
Art Of Fighting
Art Of Fighting 2
Art Of Fighting 2
Art Of Fighting 3
Art Of Fighting 3
Captain Commando
Captain Commando
Snow Bros - Nick & Tom
Snow Bros
Nick & Tom
Metal Slug
Metal Slug
Metal Slug 2
Metal Slug 2
Metal Slug 3
Metal Slug 3
Metal Slug 4
Metal Slug 4

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Art Of Fighting 3 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Art Of Fighting 3 oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Art Of Fighting 3 oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Art Of Fighting 3 oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Art Of Fighting 3 oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Art Of Fighting 3 oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Art Of Fighting 3 oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Art Of Fighting 3 oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Art Of Fighting 3 oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Art Of Fighting 3 oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Art Of Fighting 3 oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Art Of Fighting 3 oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Art Of Fighting 3