Captain Commando

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Art Of Fighting
Art Of Fighting
Art Of Fighting 2
Art Of Fighting 2
Art Of Fighting 3
Art Of Fighting 3
Captain Commando
Captain Commando
Snow Bros - Nick & Tom
Snow Bros
Nick & Tom
Metal Slug
Metal Slug
Metal Slug 2
Metal Slug 2
Metal Slug 3
Metal Slug 3
Metal Slug 4
Metal Slug 4

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Captain Commando Oyunu Nasıl Oynanır ?

Captain Commando oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Captain Commando oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Captain Commando oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Captain Commando oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Captain Commando oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Captain Commando oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Captain Commando oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Captain Commando oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Captain Commando oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Captain Commando oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Captain Commando oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Captain Commando