Metal Slug

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Art Of Fighting
Art Of Fighting
Art Of Fighting 2
Art Of Fighting 2
Art Of Fighting 3
Art Of Fighting 3
Captain Commando
Captain Commando
Snow Bros - Nick & Tom
Snow Bros
Nick & Tom
Metal Slug
Metal Slug
Metal Slug 2
Metal Slug 2
Metal Slug 3
Metal Slug 3
Metal Slug 4
Metal Slug 4

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Metal Slug Oyunu Nasıl Oynanır ?

Metal Slug oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Metal Slug oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Metal Slug oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Metal Slug oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Metal Slug oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Metal Slug oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Metal Slug oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Metal Slug oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Metal Slug oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Metal Slug oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Metal Slug oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Metal Slug