Snow Bros
Nick & Tom

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Art Of Fighting
Art Of Fighting
Art Of Fighting 2
Art Of Fighting 2
Art Of Fighting 3
Art Of Fighting 3
Captain Commando
Captain Commando
Snow Bros - Nick & Tom
Snow Bros
Nick & Tom
Metal Slug
Metal Slug
Metal Slug 2
Metal Slug 2
Metal Slug 3
Metal Slug 3
Metal Slug 4
Metal Slug 4

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Snow Bros Oyunu Nasıl Oynanır ?

Snow Bros oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Snow Bros oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Snow Bros oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Snow Bros oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Snow Bros oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Snow Bros oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Snow Bros oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Snow Bros oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Snow Bros oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Snow Bros oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Snow Bros oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Snow Bros