Contra 3
The Alien Wars

🕹️ SNES Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Shinobi
Shinobi
Shinobi 3 - Return Of The Ninja Master
Shinobi 3
Return Of The Ninja Master
The Secret Of Shinobi - Shadow Dancer
The Secret Of Shinobi
Shadow Dancer
The Revenge Of Shinobi
The Revenge Of Shinobi
Sunset Riders
Sunset Riders
Blood Bros
Blood Bros
Yu Yu Hakusho - Final
Yu Yu Hakusho
Final
Generations Lost
Generations Lost
Contra 3 - The Alien Wars
Contra 3
The Alien Wars

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Contra 3 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Contra 3 oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Contra 3 oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Contra 3 oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Contra 3 oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Contra 3 oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Contra 3 oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Contra 3 oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Contra 3 oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Contra 3 oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Contra 3 oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Contra 3 oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Contra 3