Shinobi

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Shinobi
Shinobi
Shinobi 3 - Return Of The Ninja Master
Shinobi 3
Return Of The Ninja Master
The Secret Of Shinobi - Shadow Dancer
The Secret Of Shinobi
Shadow Dancer
The Revenge Of Shinobi
The Revenge Of Shinobi
Sunset Riders
Sunset Riders
Blood Bros
Blood Bros
Yu Yu Hakusho - Final
Yu Yu Hakusho
Final
Generations Lost
Generations Lost
Contra 3 - The Alien Wars
Contra 3
The Alien Wars

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Shinobi Oyunu Nasıl Oynanır ?

Shinobi oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Shinobi oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Shinobi oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Shinobi oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Shinobi oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Shinobi oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Shinobi oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Shinobi oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Shinobi oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Shinobi oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Shinobi oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Shinobi