The Secret Of Shinobi
Shadow Dancer

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Shinobi
Shinobi
Shinobi 3 - Return Of The Ninja Master
Shinobi 3
Return Of The Ninja Master
The Secret Of Shinobi - Shadow Dancer
The Secret Of Shinobi
Shadow Dancer
The Revenge Of Shinobi
The Revenge Of Shinobi
Sunset Riders
Sunset Riders
Blood Bros
Blood Bros
Yu Yu Hakusho - Final
Yu Yu Hakusho
Final
Generations Lost
Generations Lost
Contra 3 - The Alien Wars
Contra 3
The Alien Wars

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


The Secret Of Shinobi Oyunu Nasıl Oynanır ?

The Secret Of Shinobi oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. The Secret Of Shinobi oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında The Secret Of Shinobi oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise The Secret Of Shinobi oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra The Secret Of Shinobi oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

The Secret Of Shinobi oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, The Secret Of Shinobi oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. The Secret Of Shinobi oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. The Secret Of Shinobi oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, The Secret Of Shinobi oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe The Secret Of Shinobi oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


The Secret Of Shinobi