JoJo's Venture

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


JoJo's - Venture
JoJo's
Venture
JoJo's - Bizarre Adventure
JoJo's
Bizarre Adventure
Red Earth
Red Earth
Marvel Super Heroes
Marvel Super Heroes
Marvel Vs. Capcom - Clash Of Super Heroes
Marvel Vs. Capcom
Clash Of Super Heroes
Night Warriors - Darkstalkers' Revenge
Night Warriors
Darkstalkers' Revenge
Mega Man - The Power Battle
Mega Man
The Power Battle
Mega Man 2 - The Power Fighters
Mega Man 2
The Power Fighters
Hyper Street Fighter 2 - The Anniversary Edition
Hyper Street Fighter 2
The Anniversary Edition

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


JoJo's Venture Oyunu Nasıl Oynanır ?

JoJo's Venture oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. JoJo's Venture oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında JoJo's Venture oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise JoJo's Venture oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra JoJo's Venture oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

JoJo's Venture oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, JoJo's Venture oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. JoJo's Venture oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. JoJo's Venture oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, JoJo's Venture oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe JoJo's Venture oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


JoJo's Venture