Mega Man 2
The Power Fighters

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


JoJo's - Venture
JoJo's
Venture
JoJo's - Bizarre Adventure
JoJo's
Bizarre Adventure
Red Earth
Red Earth
Marvel Super Heroes
Marvel Super Heroes
Marvel Vs. Capcom - Clash Of Super Heroes
Marvel Vs. Capcom
Clash Of Super Heroes
Night Warriors - Darkstalkers' Revenge
Night Warriors
Darkstalkers' Revenge
Mega Man - The Power Battle
Mega Man
The Power Battle
Mega Man 2 - The Power Fighters
Mega Man 2
The Power Fighters
Hyper Street Fighter 2 - The Anniversary Edition
Hyper Street Fighter 2
The Anniversary Edition

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Mega Man 2 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Mega Man 2 oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Mega Man 2 oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Mega Man 2 oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Mega Man 2 oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Mega Man 2 oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Mega Man 2 oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Mega Man 2 oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Mega Man 2 oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Mega Man 2 oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Mega Man 2 oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Mega Man 2 oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Mega Man 2