Dungeons Dragons
Tower Of Doom

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Dungeons Dragons

DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Darkstalkers - The Night Warriors
Darkstalkers
The Night Warriors
Alien Vs. Predator
Alien Vs. Predator
Cyberbots - Fullmetal Madness
Cyberbots
Fullmetal Madness
Battle Circuit
Battle Circuit
Capcom Sports Club - Starring<br>Basketball Tennis Soccer
Capcom Sports Club
Starring
Basketball Tennis Soccer
Dungeons Dragons - Tower Of Doom
Dungeons Dragons
Tower Of Doom
Eco Fighters
Eco Fighters
1944 - The Loop Master
1944
The Loop Master
Dimahoo
Dimahoo

DİĞER OYUNLAR

Dungeons Dragons Oyunu Nasıl Oynanır ?

Dungeons Dragons oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Dungeons Dragons oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Dungeons Dragons oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Dungeons Dragons oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Dungeons Dragons oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Dungeons Dragons oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Dungeons Dragons oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Dungeons Dragons oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Dungeons Dragons oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Dungeons Dragons oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Dungeons Dragons oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.