Gigawing

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Gigawing

DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Street Fighter Zero 2 Alpha
Street Fighter Zero 2 Alpha
Marvel Super Heroes - Vs. Street Fighter
Marvel Super Heroes
Vs. Street Fighter
Super Gem Fighter - Mini Mix
Super Gem Fighter
Mini Mix
Vampire Hunter 2 - Darkstalkers Revenge
Vampire Hunter 2
( Vampir Avcısı 2 )
Darkstalkers Revenge
X-Men - Children Of The Atom
X-Men
Children Of The Atom
Progear
Progear
Slam Masters
Slam Masters
Ring Of Destruction - Slam Masters 2
Ring Of Destruction
Slam Masters 2
Gigawing
Gigawing

DİĞER OYUNLAR

Gigawing Oyunu Nasıl Oynanır ?

Gigawing oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Gigawing oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Gigawing oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Gigawing oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Gigawing oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Gigawing oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Gigawing oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Gigawing oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Gigawing oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Gigawing oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Gigawing oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.