Street Fighter Zero 2 Alpha

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Street Fighter Zero 2 Alpha
Street Fighter Zero 2 Alpha
Marvel Super Heroes - Vs. Street Fighter
Marvel Super Heroes
Vs. Street Fighter
Super Gem Fighter - Mini Mix
Super Gem Fighter
Mini Mix
Vampire Hunter 2 - Darkstalkers Revenge
Vampire Hunter 2
( Vampir Avcısı 2 )
Darkstalkers Revenge
X-Men - Children Of The Atom
X-Men
Children Of The Atom
Progear
Progear
Slam Masters
Slam Masters
Ring Of Destruction - Slam Masters 2
Ring Of Destruction
Slam Masters 2
Gigawing
Gigawing

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Street Fighter Zero 2 Alpha Oyunu Nasıl Oynanır ?

Street Fighter Zero 2 Alpha oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Street Fighter Zero 2 Alpha oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Street Fighter Zero 2 Alpha oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Street Fighter Zero 2 Alpha oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Street Fighter Zero 2 Alpha oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Street Fighter Zero 2 Alpha oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Street Fighter Zero 2 Alpha oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Street Fighter Zero 2 Alpha oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Street Fighter Zero 2 Alpha oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Street Fighter Zero 2 Alpha oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Street Fighter Zero 2 Alpha oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Street Fighter Zero 2 Alpha