Double Dragon 2
The Revenge

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Double Dragon
Double Dragon
Double Dragon 2 - The Revenge
Double Dragon 2
The Revenge
Dragonball Z 2
Dragonball Z 2
Gaia Crusaders
Gaia Crusaders
Shadow Dancer
Shadow Dancer
Ninja Warriors
Ninja Warriors
Blade Master
Blade Master
Simpsons
Simpsons
Mercs
Mercs

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Double Dragon 2 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Double Dragon 2 oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Double Dragon 2 oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Double Dragon 2 oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Double Dragon 2 oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Double Dragon 2 oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Double Dragon 2 oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Double Dragon 2 oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Double Dragon 2 oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Double Dragon 2 oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Double Dragon 2 oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Double Dragon 2 oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Double Dragon 2