Mercs

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Double Dragon
Double Dragon
Double Dragon 2 - The Revenge
Double Dragon 2
The Revenge
Dragonball Z 2
Dragonball Z 2
Gaia Crusaders
Gaia Crusaders
Shadow Dancer
Shadow Dancer
Ninja Warriors
Ninja Warriors
Blade Master
Blade Master
Simpsons
Simpsons
Mercs
Mercs

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Mercs Oyunu Nasıl Oynanır ?

Mercs oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Mercs oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Mercs oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Mercs oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Mercs oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Mercs oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Mercs oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Mercs oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Mercs oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Mercs oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Mercs oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Mercs