Ninja Warriors

🕹️ SNES Oyunu 🕹️

Ninja Warriors

DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Double Dragon
Double Dragon
Double Dragon 2 - The Revenge
Double Dragon 2
The Revenge
Dragonball Z 2
Dragonball Z 2
Gaia Crusaders
Gaia Crusaders
Shadow Dancer
Shadow Dancer
Ninja Warriors
Ninja Warriors
Blade Master
Blade Master
Simpsons
Simpsons
Mercs
Mercs

DİĞER OYUNLAR

Ninja Warriors Oyunu Nasıl Oynanır ?

Ninja Warriors oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Ninja Warriors oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Ninja Warriors oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Ninja Warriors oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Ninja Warriors oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Ninja Warriors oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Ninja Warriors oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Ninja Warriors oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Ninja Warriors oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Ninja Warriors oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Ninja Warriors oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.