Guardians
( Gardiyanlar - Koruyucular )

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Guardians - Gardiyanlar - Koruyucular

DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Tekken
Tekken
Guardians
Guardians
( Gardiyanlar-Koruyucular )
Burning Fight
Burning Fight
Teenage Mutant - Ninja Turtles
Ninja Kaplumbağalar
Teenage Mutant
Ninja Turtles
Teenage Mutant - Ninja Turtles 2
Ninja Kaplumbağalar 2
Teenage Mutant
Ninja Turtles 2
Ghouls
Ghouls
Warriors Of Fate
Warriors Of Fate
Superman
Superman
In The Hunt
In The Hunt

DİĞER OYUNLAR

Gardiyanlar Oyunu Nasıl Oynanır ?

Gardiyanlar oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Gardiyanlar oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Gardiyanlar oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Gardiyanlar oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Gardiyanlar oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Gardiyanlar oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Gardiyanlar oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Gardiyanlar oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Gardiyanlar oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Gardiyanlar oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Gardiyanlar oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.