In The Hunt

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

In The Hunt

DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Tekken
Tekken
Guardians
Guardians
( Gardiyanlar-Koruyucular )
Burning Fight
Burning Fight
Teenage Mutant - Ninja Turtles
Ninja Kaplumbağalar
Teenage Mutant
Ninja Turtles
Teenage Mutant - Ninja Turtles 2
Ninja Kaplumbağalar 2
Teenage Mutant
Ninja Turtles 2
Ghouls
Ghouls
Warriors Of Fate
Warriors Of Fate
Superman
Superman
In The Hunt
In The Hunt

DİĞER OYUNLAR

In The Hunt Oyunu Nasıl Oynanır ?

In The Hunt oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. In The Hunt oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında In The Hunt oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise In The Hunt oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra In The Hunt oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

In The Hunt oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, In The Hunt oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. In The Hunt oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. In The Hunt oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, In The Hunt oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe In The Hunt oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.