Ninja Kaplumbağalar 2
( Teenage Mutant Ninja Turtles 2 )

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Tekken
Tekken
Guardians
Guardians
( Gardiyanlar-Koruyucular )
Burning Fight
Burning Fight
Teenage Mutant - Ninja Turtles
Ninja Kaplumbağalar
Teenage Mutant
Ninja Turtles
Teenage Mutant - Ninja Turtles 2
Ninja Kaplumbağalar 2
Teenage Mutant
Ninja Turtles 2
Ghouls
Ghouls
Warriors Of Fate
Warriors Of Fate
Superman
Superman
In The Hunt
In The Hunt

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Ninja Kaplumbağalar 2 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Ninja Kaplumbağalar 2 oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Ninja Kaplumbağalar 2 oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Ninja Kaplumbağalar 2 oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Ninja Kaplumbağalar 2 oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Ninja Kaplumbağalar 2 oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Ninja Kaplumbağalar 2 oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Ninja Kaplumbağalar 2 oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Ninja Kaplumbağalar 2 oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Ninja Kaplumbağalar 2 oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Ninja Kaplumbağalar 2 oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Ninja Kaplumbağalar 2 oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Ninja Kaplumbağalar 2 - Teenage Mutant Ninja Turtles 2