Tekken

🕹️ PSX Oyunu 🕹️

Tekken

DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Tekken
Tekken
Guardians
Guardians
( Gardiyanlar-Koruyucular )
Burning Fight
Burning Fight
Teenage Mutant - Ninja Turtles
Ninja Kaplumbağalar
Teenage Mutant
Ninja Turtles
Teenage Mutant - Ninja Turtles 2
Ninja Kaplumbağalar 2
Teenage Mutant
Ninja Turtles 2
Ghouls
Ghouls
Warriors Of Fate
Warriors Of Fate
Superman
Superman
In The Hunt
In The Hunt

DİĞER OYUNLAR

Tekken Oyunu Nasıl Oynanır ?

Tekken oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Tekken oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Tekken oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Tekken oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Tekken oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Tekken oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Tekken oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Tekken oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Tekken oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Tekken oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Tekken oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.