Warriors Of Fate

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Tekken
Tekken
Guardians
Guardians
( Gardiyanlar-Koruyucular )
Burning Fight
Burning Fight
Teenage Mutant - Ninja Turtles
Ninja Kaplumbağalar
Teenage Mutant
Ninja Turtles
Teenage Mutant - Ninja Turtles 2
Ninja Kaplumbağalar 2
Teenage Mutant
Ninja Turtles 2
Ghouls
Ghouls
Warriors Of Fate
Warriors Of Fate
Superman
Superman
In The Hunt
In The Hunt

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Warriors Of Fate Oyunu Nasıl Oynanır ?

Warriors Of Fate oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Warriors Of Fate oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Warriors Of Fate oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Warriors Of Fate oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Warriors Of Fate oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Warriors Of Fate oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Warriors Of Fate oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Warriors Of Fate oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Warriors Of Fate oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Warriors Of Fate oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Warriors Of Fate oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Warriors Of Fate