Breakers

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Breakers

DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Breakers
Breakers
Karnov's Revenge
Karnov's Revenge
Galaxy Fight
Galaxy Fight
Eightman
Eightman
Mutation Nation
Mutation Nation
Zed Blade
Zed Blade
Ninja Combat
Ninja Combat
Funky Jet
Funky Jet
Ghost Pilots
Ghost Pilots
Hayalet Pilotlar

DİĞER OYUNLAR

Breakers Oyunu Nasıl Oynanır ?

Breakers oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Breakers oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Breakers oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Breakers oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Breakers oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Breakers oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Breakers oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Breakers oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Breakers oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Breakers oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Breakers oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.