Eightman

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Breakers
Breakers
Karnov's Revenge
Karnov's Revenge
Galaxy Fight
Galaxy Fight
Eightman
Eightman
Mutation Nation
Mutation Nation
Zed Blade
Zed Blade
Ninja Combat
Ninja Combat
Funky Jet
Funky Jet
Ghost Pilots
Ghost Pilots
Hayalet Pilotlar

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Eightman Oyunu Nasıl Oynanır ?

Eightman oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Eightman oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Eightman oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Eightman oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Eightman oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Eightman oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Eightman oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Eightman oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Eightman oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Eightman oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Eightman oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Eightman