Funky Jet

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Breakers
Breakers
Karnov's Revenge
Karnov's Revenge
Galaxy Fight
Galaxy Fight
Eightman
Eightman
Mutation Nation
Mutation Nation
Zed Blade
Zed Blade
Ninja Combat
Ninja Combat
Funky Jet
Funky Jet
Ghost Pilots
Ghost Pilots
Hayalet Pilotlar

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Funky Jet Oyunu Nasıl Oynanır ?

Funky Jet oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Funky Jet oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Funky Jet oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Funky Jet oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Funky Jet oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Funky Jet oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Funky Jet oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Funky Jet oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Funky Jet oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Funky Jet oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Funky Jet oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Funky Jet Oyna
Funky Jet