Mutation Nation

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Breakers
Breakers
Karnov's Revenge
Karnov's Revenge
Galaxy Fight
Galaxy Fight
Eightman
Eightman
Mutation Nation
Mutation Nation
Zed Blade
Zed Blade
Ninja Combat
Ninja Combat
Funky Jet
Funky Jet
Ghost Pilots
Ghost Pilots
Hayalet Pilotlar

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Mutation Nation Oyunu Nasıl Oynanır ?

Mutation Nation oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Mutation Nation oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Mutation Nation oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Mutation Nation oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Mutation Nation oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Mutation Nation oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Mutation Nation oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Mutation Nation oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Mutation Nation oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Mutation Nation oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Mutation Nation oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Mutation Nation