Zed Blade

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Breakers
Breakers
Karnov's Revenge
Karnov's Revenge
Galaxy Fight
Galaxy Fight
Eightman
Eightman
Mutation Nation
Mutation Nation
Zed Blade
Zed Blade
Ninja Combat
Ninja Combat
Funky Jet
Funky Jet
Ghost Pilots
Ghost Pilots
Hayalet Pilotlar

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Zed Blade Oyunu Nasıl Oynanır ?

Zed Blade oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Zed Blade oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Zed Blade oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Zed Blade oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Zed Blade oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Zed Blade oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Zed Blade oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Zed Blade oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Zed Blade oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Zed Blade oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Zed Blade oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Zed Blade