Adventures Of Batman And Robin
Batman ve Robin'in Maceraları

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Vectorman
Vectorman
Vectorman 2
Vectorman 2
Taz Mania
Taz Mania
Rocket Knight Adventures
Rocket Knight Adventures
Sparkster
Sparkster
Adventures Of - Batman And Robin
Adventures Of
Batman And Robin
Zool
Zool
Virtua Fighter 2
Virtua Fighter 2
Carrier Air Wing
Carrier Air Wing

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Adventures Of Batman And Robin Oyunu Nasıl Oynanır ?

Adventures Of Batman And Robin oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Adventures Of Batman And Robin oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Adventures Of Batman And Robin oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Adventures Of Batman And Robin oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Adventures Of Batman And Robin oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Adventures Of Batman And Robin oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Adventures Of Batman And Robin oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Adventures Of Batman And Robin oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Adventures Of Batman And Robin oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Adventures Of Batman And Robin oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Adventures Of Batman And Robin oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Adventures Of Batman And Robin - Batman ve Robin'in Maceraları