Rocket Knight Adventures

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Vectorman
Vectorman
Vectorman 2
Vectorman 2
Taz Mania
Taz Mania
Rocket Knight Adventures
Rocket Knight Adventures
Sparkster
Sparkster
Adventures Of - Batman And Robin
Adventures Of
Batman And Robin
Zool
Zool
Virtua Fighter 2
Virtua Fighter 2
Carrier Air Wing
Carrier Air Wing

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Rocket Knight Adventures Oyunu Nasıl Oynanır ?

Rocket Knight Adventures oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Rocket Knight Adventures oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Rocket Knight Adventures oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Rocket Knight Adventures oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Rocket Knight Adventures oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Rocket Knight Adventures oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Rocket Knight Adventures oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Rocket Knight Adventures oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Rocket Knight Adventures oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Rocket Knight Adventures oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Rocket Knight Adventures oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Rocket Knight Adventures - Roket Şövalyesi