Sparkster

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Vectorman
Vectorman
Vectorman 2
Vectorman 2
Taz Mania
Taz Mania
Rocket Knight Adventures
Rocket Knight Adventures
Sparkster
Sparkster
Adventures Of - Batman And Robin
Adventures Of
Batman And Robin
Zool
Zool
Virtua Fighter 2
Virtua Fighter 2
Carrier Air Wing
Carrier Air Wing

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Sparkster Oyunu Nasıl Oynanır ?

Sparkster oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Sparkster oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Sparkster oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Sparkster oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Sparkster oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Sparkster oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Sparkster oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Sparkster oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Sparkster oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Sparkster oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Sparkster oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Sparkster - Kıvılcımcı