Taz Mania

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Vectorman
Vectorman
Vectorman 2
Vectorman 2
Taz Mania
Taz Mania
Rocket Knight Adventures
Rocket Knight Adventures
Sparkster
Sparkster
Adventures Of - Batman And Robin
Adventures Of
Batman And Robin
Zool
Zool
Virtua Fighter 2
Virtua Fighter 2
Carrier Air Wing
Carrier Air Wing

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Taz Mania Oyunu Nasıl Oynanır ?

Taz Mania oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Taz Mania oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Taz Mania oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Taz Mania oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Taz Mania oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Taz Mania oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Taz Mania oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Taz Mania oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Taz Mania oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Taz Mania oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Taz Mania oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Taz Mania