Vectorman

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Vectorman

DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Vectorman
Vectorman
Vectorman 2
Vectorman 2
Taz Mania
Taz Mania
Rocket Knight Adventures
Rocket Knight Adventures
Sparkster
Sparkster
Adventures Of - Batman And Robin
Adventures Of
Batman And Robin
Zool
Zool
Virtua Fighter 2
Virtua Fighter 2
Carrier Airwing
Carrier Airwing

DİĞER OYUNLAR

Vectorman Oyunu Nasıl Oynanır ?

Vectorman oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Vectorman oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Vectorman oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Vectorman oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Vectorman oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Vectorman oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Vectorman oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Vectorman oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Vectorman oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Vectorman oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Vectorman oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.