Vectorman 2

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Vectorman 2

DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Vectorman
Vectorman
Vectorman 2
Vectorman 2
Taz Mania
Taz Mania
Rocket Knight Adventures
Rocket Knight Adventures
Sparkster
Sparkster
Adventures Of - Batman And Robin
Adventures Of
Batman And Robin
Zool
Zool
Virtua Fighter 2
Virtua Fighter 2
Carrier Airwing
Carrier Airwing

DİĞER OYUNLAR

Vectorman 2 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Vectorman 2 oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Vectorman 2 oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Vectorman 2 oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Vectorman 2 oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Vectorman 2 oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Vectorman 2 oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Vectorman 2 oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Vectorman 2 oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Vectorman 2 oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Vectorman 2 oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Vectorman 2 oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.