3 Ninjas Kick Back

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Superior Soldiers
Superior Soldiers
Alien Challenge
Alien Challenge
Dragon Master
Dragon Master
Top Hunter - Roddy & Cathy
Top Hunter
Roddy & Cathy
Willow
Willow
Alex Kidd - In Miracle World
Alex Kidd
In Miracle World
Stormlord
Stormlord
3 Ninjas Kick Back
3 Ninjas Kick Back
Tale Spin
Tale Spin

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


3 Ninjas Kick Back Oyunu Nasıl Oynanır ?

3 Ninjas Kick Back oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. 3 Ninjas Kick Back oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında 3 Ninjas Kick Back oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise 3 Ninjas Kick Back oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra 3 Ninjas Kick Back oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

3 Ninjas Kick Back oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, 3 Ninjas Kick Back oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. 3 Ninjas Kick Back oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. 3 Ninjas Kick Back oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, 3 Ninjas Kick Back oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe 3 Ninjas Kick Back oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


3 Ninjas Kick Back