Alex Kidd
In Miracle World

🕹️ Sega MS Oyunu 🕹️

Alex Kidd - In Miracle World

DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Superior Soldiers
Superior Soldiers
Alien Challenge
Alien Challenge
Dragon Master
Dragon Master
Top Hunter - Roddy & Cathy
Top Hunter
Roddy & Cathy
Willow
Willow
Alex Kidd - In Miracle World
Alex Kidd
In Miracle World
Stormlord
Stormlord
3 Ninjas Kick Back
3 Ninjas Kick Back
Tale Spin
Tale Spin

DİĞER OYUNLAR

Alex Kidd Oyunu Nasıl Oynanır ?

Alex Kidd oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Alex Kidd oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Alex Kidd oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Alex Kidd oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Alex Kidd oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Alex Kidd oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Alex Kidd oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Alex Kidd oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Alex Kidd oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Alex Kidd oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Alex Kidd oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.