Alien Challenge

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Superior Soldiers
Superior Soldiers
Alien Challenge
Alien Challenge
Dragon Master
Dragon Master
Top Hunter - Roddy & Cathy
Top Hunter
Roddy & Cathy
Willow
Willow
Alex Kidd - In Miracle World
Alex Kidd
In Miracle World
Stormlord
Stormlord
3 Ninjas Kick Back
3 Ninjas Kick Back
Tale Spin
Tale Spin

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Alien Challenge Oyunu Nasıl Oynanır ?

Alien Challenge oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Alien Challenge oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Alien Challenge oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Alien Challenge oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Alien Challenge oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Alien Challenge oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Alien Challenge oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Alien Challenge oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Alien Challenge oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Alien Challenge oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Alien Challenge oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Alien Challenge