Superior Soldiers

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Superior Soldiers
Superior Soldiers
Alien Challenge
Alien Challenge
Dragon Master
Dragon Master
Top Hunter - Roddy & Cathy
Top Hunter
Roddy & Cathy
Willow
Willow
Alex Kidd - In Miracle World
Alex Kidd
In Miracle World
Stormlord
Stormlord
3 Ninjas Kick Back
3 Ninjas Kick Back
Tale Spin
Tale Spin

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Superior Soldiers Oyunu Nasıl Oynanır ?

Superior Soldiers oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Superior Soldiers oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Superior Soldiers oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Superior Soldiers oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Superior Soldiers oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Superior Soldiers oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Superior Soldiers oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Superior Soldiers oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Superior Soldiers oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Superior Soldiers oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Superior Soldiers oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Superior Soldiers - Üstün Askerler