Tale Spin

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Superior Soldiers
Superior Soldiers
Alien Challenge
Alien Challenge
Dragon Master
Dragon Master
Top Hunter - Roddy & Cathy
Top Hunter
Roddy & Cathy
Willow
Willow
Alex Kidd - In Miracle World
Alex Kidd
In Miracle World
Stormlord
Stormlord
3 Ninjas Kick Back
3 Ninjas Kick Back
Tale Spin
Tale Spin

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Tale Spin Oyunu Nasıl Oynanır ?

Tale Spin oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Tale Spin oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Tale Spin oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Tale Spin oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Tale Spin oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Tale Spin oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Tale Spin oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Tale Spin oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Tale Spin oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Tale Spin oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Tale Spin oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Tale Spin