Top Hunter
Roddy & Cathy

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Top Hunter

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Superior Soldiers
Superior Soldiers
Alien Challenge
Alien Challenge
Dragon Master
Dragon Master
Top Hunter - Roddy & Cathy
Top Hunter
Roddy & Cathy
Willow
Willow
Alex Kidd - In Miracle World
Alex Kidd
In Miracle World
Stormlord
Stormlord
3 Ninjas Kick Back
3 Ninjas Kick Back
Tale Spin
Tale Spin

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Top Hunter Oyunu Nasıl Oynanır ?

Top Hunter oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Top Hunter oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Top Hunter oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Top Hunter oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Top Hunter oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Top Hunter oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Top Hunter oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Top Hunter oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Top Hunter oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Top Hunter oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Top Hunter oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.