Crime City

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Crime City

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Gunforce
Gunforce
Daraku Tenshi - The Fallen Angels
Daraku Tenshi
The Fallen Angels
Hammerin' Harry
Hammerin' Harry
Crime City
Crime City
Crime Fighters
Crime Fighters
Golden Axe
Golden Axe
Demons World
Demons World
Ghox
Ghox
The Final Round
The Final Round

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Crime City Oyunu Nasıl Oynanır ?

Crime City oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Crime City oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Crime City oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Crime City oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Crime City oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Crime City oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Crime City oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Crime City oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Crime City oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Crime City oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Crime City oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.