Daraku Tenshi
The Fallen Angels

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Daraku Tenshi

DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Gunforce
Gunforce
Daraku Tenshi - The Fallen Angels
Daraku Tenshi
The Fallen Angels
Hammerin' Harry
Hammerin' Harry
Crime City
Crime City
Crime Fighters
Crime Fighters
Golden Axe
Golden Axe
Demons World
Demons World
Ghox
Ghox
The Final Round
The Final Round

DİĞER OYUNLAR

Daraku Tenshi Oyunu Nasıl Oynanır ?

Daraku Tenshi oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Daraku Tenshi oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Daraku Tenshi oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Daraku Tenshi oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Daraku Tenshi oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Daraku Tenshi oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Daraku Tenshi oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Daraku Tenshi oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Daraku Tenshi oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Daraku Tenshi oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Daraku Tenshi oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.