Ghox

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Ghox

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Gunforce
Gunforce
Daraku Tenshi - The Fallen Angels
Daraku Tenshi
The Fallen Angels
Hammerin' Harry
Hammerin' Harry
Crime City
Crime City
Crime Fighters
Crime Fighters
Golden Axe
Golden Axe
Demons World
Demons World
Ghox
Ghox
The Final Round
The Final Round

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Ghox Oyunu Nasıl Oynanır ?

Ghox oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Ghox oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Ghox oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Ghox oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Ghox oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Ghox oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Ghox oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Ghox oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Ghox oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Ghox oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Ghox oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.